سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
ظرفیت
درجه محافظت
کلاس
کاربرد
جنس
استاندارد
کالا برای:

لودسل

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

برای پیدا نمودن محصول مورد نظر در فیلدهای زیر مشخصات مورد نیاز را انتخاب و لودسل مورد نظر خود را پیدا کنید.

انواع لودسل توسط فروشگاه اینترنتی توزین صدر با قیمت بسیار مناسب به شما عرضه می گردد. این مرکز انواع لودسل های مورد نظر شما را در تنوع بالا و در برندهای معتبر به شما ارائه می کند بنابراین با خرید از این مجموعه میتوانید یک خرید رضایت بخشی را تجربه کنید و محصولاتی با کیفیت را دریافت نمایید.

همانطور که در ترازو های قدیمی به این صورت بود که وزنه هایی بر روی یک کفه ترازو قرار داده می‌شد تا بتوان دو کفه را ، هم تراز کرد و وزن اجسام را به دست آورد، اما به وسیله لودسل اندازه گیری به صورت اتوماتیک انجام می گیرد که بسیار پیشرفته می باشد.لودسل ها در تنوع بالا به تولید می رسند که در ظریت ها و دقت اندازه گیری و مدل های مختلف می باشند.

لودسل چیست؟

 لودسل فشارسنجی است که در آن از مبدل استفاده می‌شود و با توجه به میزان نیروی فشار وارد آمده به آن، نیرو اندازه گیری شده و درنتیجه یک سیگنال الکتریکی تولید می شود.

انواع لودسل

لودسل ها به طور کلی در چهار دسته تقسیم بندی می شوند:

 • پنوماتیک
 • خازنی
 • استرین گیج
 • هیدرولیک

لودسل پنوماتیک

لودسل پنوماتیک با فشار هوا کار میکند و این لودسل ها از صفحه دیافراگمی کشسان تشکیل شده‌اند که این صفحه بر روی سطحی که نیروی وزن بر آن وارد می شود باید نصب گردد.

در لودسل پنوماتیک، فشار سنج و رگولاتور هوا وجود دارد و کارکرد لودسل های پنوماتیک به این صورت است که زمانی که جسمی بر روی لودسل پنوماتیک قرار داده می شود میان جریان هوا یا گاز تحت فشار و وزن جسم تعادلی را ایجاد می‌کند تا در نتیجه وزن به دست آید. با وجود فشار سنج در لودسل پنوماتیک، فشار هایی که اندازه گرفته شده به سیگنال الکتریکی و قابل مفهوم برای ما تبدیل می شود.

لودسل هیدرولیک

از انواع لودسل های پر کاربرد، لودسل هیدرولیک می باشد. عملکرد لودسل هیدرولیک با استفاده از سنسور مبتنی بر مایعات بوده و در آن از آب یا روغن استفاده می شود. عملکرد این لودسل نیز همانند لودسل پنوماتیک می باشد اما به جای استفاده از فشار هوا در آن، از فشار مایعات استفاده می گردد. در لودسل هیدرولیک از صفحه دیافراگم الاستیک استفاده می‌شود و در پیستون از آب یا روغن بهره برده شده و همچنین پیستونی در بالای دیافراگم تعبیه شده و در قسمت بالای آن، صفحه برای قرار گیری بار در نظر گرفته شده است. در این لودسل یک فشارسنج نیز در نظر گرفته شده تا بتوانند فشار ناشی از آب یا روغن را بسنجد.حال کار کرد لودسل به این صورت است که زمانی که جسمی بر روی صفحه بار قرار داده می‌شود و فشار مایع در لودسل با توجه به نیروی وارد شده توسط آن جسم متعادل خواهد شد و بعد از کالیبره کردن فشار این نیرو اندازه گیری می شود.

فروش انواع لودسل با کیفیت بالا و قیمت ارزان توسط فروشگاه اینترنتی توزین صدر انجام می گیرد و چنانچه قصد خرید لودسل ها را دارید سفارش خود را در سایت ثبت نمایید و برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در این مجموعه تماس بگیرید.

لودسل استرین گیج

این لودسل از انواع لودسل هایی است که در باسکول ها نیز مورد استفاده قرار گرفته شده و یکی از محبوب ترین انواع لودسل ها نیز می باشد. در این لودسل مقاومت الکتریکی وجود دارد که در زمانی که جسمی بر روی ترازو قرار می‌گیرد با توجه به اندازه و وزن یا نیروی وارد شده توسط آن جسم، مقاومت الکتریکی تولید می شود یعنی به این صورت است که فشار به مقاومت الکتریکی تبدیل می شود و با توجه به آن این مقاومت قابل خوانش به تولید رسیده و در نتیجه وزن اجسام به دست می آید.

برای خرید انواع لودسل با کیفیت بسیار عالی و در تنوع بالا از فروشگاه اینترنتی توزین صدر خرید خود را به صورت آنلاین و مطمئن انجام دهید.

لودسل خازنی

 یکی از انواع دیگر لودسل ها، لودسل خازنی می باشد که با توجه به نام این لودسل، از خازن در آن استفاده می‌شود. در این لودسل دو صفحه تخت موازی با هم استفاده شده است که جریان الکتریکی به این صفحات وارد شده و پس از پایدار شدن بار الکتریکی در این صفحات ، این میزان بار بر روی صفحات ذخیره می‌شود.

ظرفیت خازنی به این صورت است که صفحات با فاصله‌ ای از هم در ترازو قرار گرفته اند و در صورتیکه ، جسمی بر روی صفحه لود سل قرار داده شود ، صفحات به هم نزدیک می شود و فاصله میان آنها کمتر می شود و در نهایت اندازه بار ذخیره شده و یا همان ظرفیت خازنی تغییر می کند و به این ترتیب ما می توانیم وزن اجسام را بیابیم.

فروش انواع لودسل با قیمت ارزان

 فروشگاه اینترنتی توزین صدر یک مجموعه کامل و تخصصی در زمینه فروش انواع لودسل می‌باشد، این مرکز معتبر انواع لودسل از قبیل لودسل تک پایه، لودسل خمشی، لودسل خمشی دو طرفه، لودسل s شکل، لودسل فشاری، لودسل خاص و غیره را به شما عرضه می نماید. قیمت های در نظر گرفته شده برای این لودسل ها بسیار ارزان بوده و با توجه به فروش مستقیم مجموعه فروشگاه اینترنتی توزین صدر ،قیمت ها بسیار مناسب تر از سایر فروشگاه ها در نظر گرفته شده است.

امروزه در بازار انواع لودسل ها به فروش می رسد که متاسفانه انواع متفرقه نیز وجود دارد که افراد بدون اطلاع از بی کیفیت بودن آن خرید این لودسل ها را انجام می‌دهند و در نتیجه با مشکل خرابی و یا عملکرد نامناسب آن روبه‌رو خواهند شد.برای خرید از این مرکز می توانید سفارش خود را ثبت نمایید. توزین صدر با سال ها و فعالیت های درخشان خود توانسته با ارائه محصولات با کیفیت رضایت مشتریانش را بدست آورد و یک مرکز قابل اطمینان برای خرید محصولات مورد نظر شما می باشد.

موارد کاربرد لودسل ها

 به منظور اندازه گیری نیرو در مکان‌های مختلف از قبیل کارخانجات ها و... مورد استفاده قرار می‌گیرند و همچنین در ترازو های الکترونیکی نیز لودسل ها در انواع مختلف به کار می روند که ظرفیت های متفاوتی دارند. همچنین در بخش کارخانجات مواد غذایی و غیره از سیستم‌های اتوماتیک بر اساس اندازه‌گیری وزن استفاده می‌شود که در آن‌ها از لودسل بهره می برند.

انواع لودسل از نظر شکل ظاهری و کاربرد

 • لودسل تک پایه
 • لودسل خمشی
 • لودسل خمشی دو طرفه
 • لودسل کشش و فشار
 • لودسل های فشاری
 • لودسل های باسکولی
 • لودسل های خاص
 • و...

استفاده از لودسل در باسکول و ترازو

باسکول و ترازو یکی از لوازم بسیار مهم بوده و انواع ترازو و باسکول در فروشگاه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و جزئی جدانشدنی از فروشگاه‌ های مواد غذایی و... یا مراکز آزمایشگاهی و کارگاهی، کارخانجات و همچنین خانه ها می باشد.

در ترازو و باسکول از لودسل حسگر وزن استفاده می شود تا بدین ترتیب بتوان وزن اجسام را بدست آورد.

لودسل قطعه الکترونیکی است که به آن سنسور الکترونیکی یا حسگر وزنی هم گفته می‌شود و به توزین اجسام کمک می کند. در واقع در ترازوهای دیجیتالی که برخلاف ترازوهای قدیمی که دارای دو کف برای وزن اجسام بودن و از سنگ ها در آن استفاده می شد، این ترازوها توزین را به وسیله لودسل انجام می‌دهند که این حسگر بسیار پیشرفته بوده و می تواند وزن اجسام را به ما نشان دهد.

ظرفیت لودسل ها

لودسل ها در ترازو ها و باسکول ها در ظرفیت های مختلفی به تولید می‌رسند که برخی از آنها عبارتند از:

 • لودسل با ظرفیت یک تن و کمتر
 • لودسل با ظرفیت ۲ تن
 • لودسل با ظرفیت ۵ تن
 • لودسل با ظرفیت ۱۰ تن
 • لودسل با ظرفیت ۳۰تن

ویژگی یک لودسل مناسب

یک لودسل خوب باید بتواند عملکرد درستی را داشته باشد. دقت وزن بالا در آن بسیار مهم بوده و همچنین دارای قالبی دیجیتالی باشند و نیز حسگر لودسل باید بسیار پیشرفته بوده و برای استفاده در باسکول های با ظرفیت بالا نیز مناسب باشد.

تمامی لودسل ها در فروشگاه اینترنتی توزین صدر در بهترین کیفیت بوده و از عملکرد بسیار عالی برخوردار هستند و همچنین این مجموعه معتبر قیمت های مناسبی را برای محصولاتش در نظر گرفته است.

خرید اینترنتی لودسل ترازو و باسکول

 همانطور که به آن اشاره کردیم لودسل ها از قطعات بسیار مهم در باسکول و ترازو و سایر دستگاه های توزین می باشند و از آن استفاده بسیار زیادی می شود. اگر لودسل ها قوی تر باشند و یا در تعداد بیشتری در ترازو و باسکول از آن استفاده شود که این میزان باید با توجه به ظرفیت مجاز استفاده شود کارایی باسکول و ترازو را بسیار افزایش خواهد داد.همچنین قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت. ما در فروشگاه اینترنتی توزین صدر انواع لودسل با ویژگی بسیار عالی را برای شما در نظر گرفته ایم تا بتوانید خرید خود را با رضایت کامل انجام دهید.

 مشخصه‌ های یک لودسل

 • ظرفیت لودسل
 • نوع لودسل
 • میزان اهم ورودی و خروجی
 • میزان ماکسیمم میلی ولت خروجی به ازای تغذیه یک ولت
 • حد دمایی کارکرد
 • میزان خطا بر حسب درصد
 • اندازه فیزیکی
 • نحوه نصب و اعمال نیرو
 • کلاس دقت
 • شرکت سازنده

جهت خرید انواع لودسل از مجموعه توزین صدر اقدام به ثبت سفارش نمایید تا محصولات مورد نظرتان در کوتاه‌ترین زمان به دست شما برسد همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره لودسل ها و انواع آن برای خرید با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

تست متن دسته بندی

ادامه مطلب ˅

ارسال نظر

نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()