سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در لودسل خمشی
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
ظرفیت
درجه محافظت
کلاس
کاربرد
جنس
استاندارد
کالا برای:

لودسل خمشی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لودسل خمشی از سنسور های صنعتی است که توسط فروشگاه اینترنتی توزین صدر به فروش رسیده و می‌تواند سطح فشار وارد شده بر سطح و مقاطع و غیره را اندازه گیری نماید.

کاربرد لودسل

لودسل در دستگاه‌ های مختلف استفاده می‌شود، به طور مثال در فرایند پرسکاری و برای اینکه بتوانیم حالت های ایمنی را برای کارگران در نظر بگیریم، باید از لودسل استفاده شود بدین ترتیب اگر سطح فشار از میزان مجاز بیشتر شود، دستگاه خاموش می شود بنابراین لودسل را برای اندازه گیری فشار لحظه ای می توان استفاده کرد. 

لودسل خمشی یک سنسور الکترونیکی می باشد که برای اندازه گیری نیرو و وزن اجسام از آن استفاده می شود.همه ما از ترازو و باسکول استفاده کرده‌ایم و از آن برای اندازه گیری وزن بهره برده‌ایم اما شاید تا به حال کلمه لودسل خمشی و دیگر انواع آن را نشنیده باشیم.امروزه در اکثر ترازو های دیجیتالی و باسکول های صنعتی و همچنین در سیستم های توزین صنعتی از لودسل ها استفاده می شود.

لودسل خمشی یکی از انواع لودسل های پرکاربردی است که در موارد مختلفی از قبیل ترازو پزشکی، ترازو فرودگاهی، ترازوی صنعتی و غیره استفاده می شود. لودسل خمشی از جنس نیکل می باشد و دارای که روکش فولادی بوده و در ترازو های چندپایه و نیز ترازو هایی که برای توزین حیوانات استفاده می شود نیز می توان از آن بهره برد. یکی از انواع لودسل های دیگری که شبیه به این لودسل عمل می‌کند لودسل خمشی دو طرفه است که برای اجسام با وزن بالاتر مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش انواع لودسل خمشی با کیفیت

فروشگاه اینترنتی توزین صدر انواع لودسل خمشی  را در کیفیت های بسیار عالی و برند های معتبر به شما عرضه می کند و شما مشتری گرامی می توانید سفارش خود را از طریق سایت ثبت نمایید. فروشگاه اینترنتی توزین صدر سال‌ هاست که در زمینه پخش و توزیع انواع لودسل ها از قبیل لودسل خمشی فعالیت داشته و انواع بهترین لودسل ها با کارایی عالی را به شما ارائه می کند.

فروش اینترنتی لودسل خمشی به دلیل خدمات‌دهی بهتر و آسانتر به مشتریان بوده و افراد از سراسر کشور می توانند خرید لودسل خمشی، لودسل تک پایه، لودسل خمشی دو طرفه، لودسل s شکل، لودسل فشاری و لودسل خاص و غیره را از این مجموعه معتبر تهیه نمایند.

خرید لودسل خمشی از مرکز معتبر

مراکز متعددی در زمینه فروش لودسل ها فعالیت دارند اما برخی از آنها تنها قابل اعتماد می باشند و خدمات دهی خوبی را به مشتریانشان ارائه می‌دهند.تنها فروشندگان معتبر هستند که انواع لودسل خمشی و سایر لودسل ها را در کیفیت بالایی به شما ارائه می‌کنند و در کنار آن خدمات‌دهی فوری و خوبی را در نظر می‌گیرند همچنین این مراکز دارای پشتیبانی قوی بوده و در صورت بروز هر گونه مسئله ای می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید و مشکلات را برطرف نمایید. فروشگاه اینترنتی توزین صدر در طی سال‌ ها فعالیت درخشان خود توانسته با خدمات دهی فوری و خوبی که دارد رضایت مشتریانش را به خود جلب نماید و محصولاتی با کیفیت را به آنها ارائه دهد.

مشخصات لودسل خمشی

خطای مرکب  در لودسل خمشی

 خطای اندازه گیری لودسل خمشی خطای مرکب نام دارد که به صورت درصد در نظر گرفته می شود مثلاً در نظر بگیرید که لودسلی به ظرفیت 100 کیلوگرم وجود دارد که مقدار خطای آن 0,03 درصد است بنابراین این میزان یعنی در بدترین حالت در این لودسل، 30گرم خطا وجود خواهد داشت.

تکرار پذیری

از پارامترهای دیگر لودسل، تکرارپذیری است که به توانایی برای بازتولید خروجی در نظر گرفته شده است. زمانی که در لودسل خمشی یک بار مشابه یا نیروی یک اندازه را وارد کنیم ، خروجی های مختلفی را بدست می آوریم که حداکثر اختلاف در این خروجی ها تکرار پذیری می گوییم که به صورت درصد در نظر گرفته می‌شود.

 دمای کاری جبران سازی شده

در بازه دمایی مجاز، دمای کاری جبران سازی شده می‌گوییم که بدون در نظر گرفتن خطای دمایی بوده و این میزان مقداری مابین 10- تا +40 است.

دمای کاری ایمن در لودسل خمشی

 در نصب لودسل، دمای مجاز البته با در نظر گرفتن خطای دمایی ، دمای کاری ایمن گفته می شود که مقدار این پارامتر نیز از منفی ۳۰ تا مثبت ۸۰ می باشد.

خزش در لودسل خمشی

خزش یعنی در گذشت زمان لودسل، چه تغییراتی دارد.بنابراین خزش در لودسل خمشی این معنی را میدهد که تغییرات در خروجی لودسل با توجه به زمان و با در نظر گرفتن حداکثر ظرفیت بر لودسل اندازه گیری شده و در نتیجه به عنوان درصد آن را تعیین می‌کنیم.

عوامل موثر در دقت و کیفیت لودسل فشاری

  • طراحی قطعه
  • جنس آلیاژ هسته
  • ارتفاع قطعه
  • وزن لودسل
  • اندازه کف لودسل
  • میزان انحنای ساختار استرین گیج و کیفیت آن
  • تعداد استرین گیج های به کار رفته در لودسل

عواملی که به آن اشاره شد از مهمترین فاکتور هایی می‌ باشند که در کیفیت یک لودسل نقش مهمی دارند و در تعیین کلاس این قطعات می توان این موارد را مورد بررسی قرار داد. به طور کلی اصول طراحی لودسل فشاری در کیفیت آن بسیار موثر خواهد بود همچنین هسته به عنوان یکی از مهم‌ترین اجزای لودسل فشاری بوده و تاثیر زیادی را در کارایی و دقت این قطعه دارد.بنابراین نوع آلیاژ به کار رفته در هسته بسیار مهم بوده و در کیفیت آن موثر خواهد بود.ارتفاع لودسل از پارامترهای دیگری است که بر روی کیفیت لودسل فشاری موثر بوده و هرچه این ارتفاع بیشتر باشد دقت اندازه‌گیری بالاتری را خواهد داشت.

وزن لودسل از انواع پارامترهای مهم دیگری است که در کیفیت لودسل ها موثر بوده و هر چه وزن بالاتر باشد به جهت استفاده از فولاد بیشتر در آن، کیفیت بالاتری را خواهد داشت. کفه لودسل هر چه بزرگتر باشد، عملکرد بهتری را خواهد داشت.

انحنای لودسل بسیار موثر بوده و باید بگوییم که این پارامتر جزو مهمترین عوامل تأثیرگذار در دقت بوده و این انحنا هرچه بیشتر باشد دقت لودسل ها نیز بالاتر خواهد بود.

در لودسل خمشی

ادامه مطلب ˅

ارسال نظر

نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()