سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در لودسل خمشی دو طرفه
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
ظرفیت
درجه محافظت
کلاس
کاربرد
جنس
استاندارد
کالا برای:

لودسل خمشی دو طرفه

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروشگاه اینترنتی توزین صدر انواع لودسل خمشی دو طرفه  و لودسل فشاری و سایر لودسل ها را با کارایی بسیار عالی و قیمت ارزان به شما عرضه می کند. لودسل با توجه به نوع کاربری که دارند دارای مکانیزم های مختلفی می باشد به همین جهت شرایطی که از یک لودسل بهره بری می‌شود مشخص کننده نوع بوده و همچنین در طراحی لودسل ها و موارد بسیاری مورد توجه قرار می‌گیرد مانند استرین گیج ،کپسول مسافت، ابعاد و غیره، بنابراین انتخاب نوع آ« بسیار مهم است.

ساختار لودسل خمشی دو طرفه

 لودسل ها دارای یک هسته فلزی هستند که از آلیاژ خاصی ساخته شده اند و دارای تعدادی استرین گیج می باشد که مجموعه‌ ای از مقاومت های الکتریکی بوده و در صورتی که نیروی بار اجسام به آن وارد شود تغییر شکل می دهد و پس از اتمام توزیع این به حالت اولیه خود باز می گردد و برگشت پذیری لودسل خمشی دو طرفه به موارد مختلف از قبیل دیرپایی، کیفیت و دقت آن بستگی دارد. 

انواع لودسل ها

 لودسل ها با توجه به کارکرد آنها و اینکه در چه محلی مورد استفاده قرار می گیرند و با توجه به کارایی آنها در وزن های مختلف، در انواع مختلف دسته بندی می شوند.

انواع لودسل ها عبارتند از لودسل های فشاری، لودسل های کششی ، لودسل خمشی، لوسل تک پایه و لودسل خمشی دو طرفه.

کاربرد لودسل خمشی دو طرفه در کجاست؟

 برای اندازه گیری بسیار ضروری است که از لودسل استفاده شود همچنین در بسیاری از موارد که می‌خواهیم این پارامتر را اندازه گیری کنیم و آن را به پارامترهای دیگری تبدیل کنیم از لودسل ها مانند لودسل خمشی دو طرفه بهره گرفته می شود.

لودسل خمشی دو طرفه یکی از انواع لودسل هایی است که در باسکولت ها، سیستم های توزیع و لاشه کش ها و همچنین در باسکول های کفه ای از آن استفاده بسیاری شده و این نوع لودسل ها به صورت چند تایی مورد استفاده قرار می گیرند. لودسل خمشی از انواع لودسل های بسیار پر کاربرد است که در سیستم‌ های توزین نقش مهمی دارد.

فروش انواع لودسل خمشی با قیمت ارزان

 فروشگاه اینترنتی توزین صدر مرکز جامع فروش لودسل های مختلف از قبیل لودسل خمشی ، لودسل خمشی دو طرفه، لودسل تک پایه، لودسل خاص لودسل فشاری و غیره می باشد.

 کاربرد لودسل خمشی دو طرفه

لودسل های خمشی دو طرفه برای سیستم های توزین مختلف مورد استفاده قرار می گیرند که بیشترین کاربرد این لودسل خمشی دوطرفه در توزین سیلو ،توزین مخازن و توزین باسکول می باشد.

لودسل خمشی استاندارد برای اندازه گیری دقیق نیرو و کالیبراسیون انواع دیگر لودسل ها از جمله لودسل های خمشی ، لودسل فشاری، لودسل کششی و غیره کاربرد بسیار زیادی دارد.

فروش لودسل خمشی دوطرفه با کیفیت بالا و قیمت ارزان

 فروش لودسل خمشی دو طرفه توسط فروشندگان با قیمت‌ های مختلفی عرضه می گردد که در این میان مجموعه هایی که به صورت مستقیم فروش انواع لودسل را انجام می دهند می توانند قیمت های ارزان تری را برای محصولاتشان در نظر گیرند. فروشگاه اینترنتی توزین صدر نیز از عرضه کنندگان مستقیم انواع لودسل از جمله لودسل خمشی دو طرفه می باشد که با در نظر گرفتن قیمت های بسیار ارزان توانسته موجب رضایت مشتریانش از خریدشان شود.

پارامترهای مشخصه یک لودسل

  • ظرفیت لودسل
  • نوع لودسل
  • میزان اهم ورودی و خروجی
  • حداکثر دمایی
  • کارکرد
  • اندازه فیزیکی
  • میزان خطا بر حسب درصد
  • نحوه نصب و اعمال نیرو
  • شرکت سازنده
  • کلاس دقت

شما می توانید انواع لودسل های تک پایه، لودسل خمشی، لودسل خمشی دو طرفه، لودسل فشاری، لودسل های خاص و... را از فروشگاه اینترنتی توزین صدر خریداری کنید.

عملکرد لودسل خمشی دو طرفه

لودسل ها از هسته و شاستی فلزی یا فولادی ساخته شده‌اند که در داخل لودسل ها و یا برروی لودسل ها از استرین گیج در تعداد مختلف استفاده شده، بنابراین با اعمال نیرو به لودسل خمشی دو طرفه در قسمت استرین گیج آن تغییر شکل ایجاد شده و یک سیگنال الکتریکی از آن ایجاد خواهد شد.

موارد انتخاب لودسل مناسب

برای اینکه بتوانیم لودسل مناسبی را انتخاب کنیم باید اطلاعات مناسبی را در باره آنها داشته باشیم که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم :

برای انتخاب لودسل باید با توجه به نیازمان و محل نصب آن بهترین نوع را انتخاب کنیم. لودسل ها در انواع مختلفی از قبیل لودسل تک‌پایه‌، لودسل خمشی ، لودسل خمشی دو طرفه، لودسل s شکل ، لودسل فشاری ، لودسل خاص و غیره می باشد.

اگر تنها می خواهید که نمایش وزن را داشته باشید از نمایشگرهای لودسل می توانید استفاده کنید اما اگر برای سیستم های کنترلی می خواهید از لودسل بهره ببرید باید توجه کنید که این لودسل ها دارای کارت ها و ماژول هایی هستند که می توانید کارت لودسل را برای عملیات کنترلی مورد استفاده قرار دهید.

فروش انواع لودسل خمشی دو طرفه

به طور کلی لودسل ها سنسورهایی هستند که برای اندازه‌گیری وزن یا نیرو از آن استفاده می شود بنابراین در تجهیزات و سیستم های مختلف وزن کننده از لودسل خمشی دو طرفه و سایر لودسل ها استفاده می شود. فروش لودسل ها توسط فروشندگان مختلفی انجام می گیرد که به صورت حضوری یا غیر حضوری بوده و شما می توانید خرید خود را به صورت اینترنتی نیز از مجموعه های عرضه کننده انجام دهید. فروشگاه اینترنتی توزین صدر از فروشگاه های معتبری است که انواع لودسل ها را با بهترین کیفیت به شما ارائه می کند و شما مشتری گرامی می توانید از سراسر کشور خرید خود را از این مجموعه انجام دهید.

ادامه مطلب ˅

ارسال نظر

نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()