0
محصولات لودسل کششی
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

لودسل کششی

لودسل کششی یکی از انواع لودسل هایی است که توسط فروشگاه اینترنتی توزین صدر به شما ارائه می شود. این مرکز معتبر با هدف بهبود کیفیت خدمات دهی و پاسخگویی به تمامی مشتریانش در سراسر کشور اقدام به راه‌اندازی وب سایت اختصاصی خود نموده و انواع لودسل را به شما عرضه می نماید همچنین قیمت ها در این مجموعه بسیار ارزان در نظر گرفته شده تا شما تجربه یک خرید خوب و رضایت بخشی را داشته باشید.لودسل ها یکی از انواع قطعات مهم در ترازو ها ، باسکول ها و سیستم های توزین می باشند و این قطعه در انواع مختلفی به تولید رسیده که هر یک دارای کلاس و دقت مختلف بوده و برای دستگاه های متفاوت به کار می رود.لودسل s شکل یکی از انواع لودسل هایی است که در بخش صنعت و دستگاه های وزن کننده از آن استفاده های زیادی می شود و همچنین برای اینکه بتوانید خرید لودسل را آسان تر و مناسب تر انجام دهید باید آشنایی کافی با این قطعه داشته باشید.

خرید لودسل کششی با بهترین کیفیت

 اگر شما قصد خرید لودسل s شکل با بهترین کیفیت را دارید می توانید از طریق سایت فروشگاه اینترنتی توزین صدر اقدام به ثبت سفارش نمایید تا در اولین فرصت محصول مورد نظر را دریافت کنید.

فروشگاه اینترنتی توزین صدر انواع لودسل خمشی ،لودسل تک پایه، لودسل خمشی دوطرفه، لودسل فشاری، لودسل خاص، لودسل کششی و غیره را به شما عرضه می نماید.چنانچه اطلاعات کافی درباره لودسل ها ندارید و تصمیم گیری خرید لودسل برای شما دشوار شده است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان برخوردار شوید و خریدتان را به صورت مناسب انجام دهید.

 انواع لودسل ها

 تک پایه

لودسل های تک پایه دارای صفحه ای هستند که اجسام بر روی آن قرار گرفته و در نهایت عملیات در توزین انجام می گیرد. لودسل های تک پایه می توانند نیرو را در یک نقطه، اندازه بگیرند. برای خرید انواع لودسل s و سایر لودسل ها از طریق سایت سفارش خود را ثبت نمایید، این مجموعه انواع لودسل را در برند های معتبر عرضه می نماید و متقاضیان خرید می توانند از سراسر کشور خرید خود را انجام دهند. فروشگاه اینترنتی توزین صدر انواع  لودسل خمشی دوطرفه، لودسل تک پایه، لودسل کششی ، لودسل فشاری ،لودسل خمشی ، لودسل خاص،  و غیره را به فروش می رساند.

این مجموعه با توجه به فروش مستقیم محصولات خود ، قیمت های بسیار مناسبی را در نظر گرفته است و یکی از معتبرترین مراکز برای خرید انواع لودسل از جمله لودسل کششی می باشد.

لودسل خمشی

لودسل خمشی در موارد مختلف مانند ترازوهای پزشکی ،صنعتی و فرودگاهی و... استفاده می شوند. این لودسل ها در ترازو های چندپایه مورد استفاده قرار می گیرند همینطور برای ترازو هایی که برای توزین حیوانات نیاز است نیز می توان از لودسل خمشی استفاده کرد. این لودسل ها برخلاف لودسل تک پایه، برای ترازوهای چندپایه کارایی بسیار خوبی را خواهد داشت.

لودسل کششی

 لودسل کششی از انواع دیگر لودسل هایی است که دارای ماهیت کششی می‌باشد و در سیستم‌های توزینی از آن استفاده بسیار خوبی می شود از کاربردهای لودسل کششی می‌توان به ترازوی آویز ، توزین سقفی و ترازو های مورد استفاده در تجهیزات پزشکی و داروسازی اشاره کرد.

لودسل فشاری

 لودسل فشاری در سه نوع تقسیم بندی می شود که عبارتند از بشکه ای، مینیاتوری و تک نقطه و در بسیاری از باسکول ها و سیستم های توزین در سیلو و مخازن از لودسل فشاری استفاده می شود.

لودسل باسکولی

لودسل باسکولی در باسکول ها و توزین مخازن بسیار استفاده شده و یکی از لودسل های بسیار پر کاربرد می باشد.

لودسل خاص

لودسل خاص برای کاربردهای خاصی بوده و به همین جهت این نام برای آن انتخاب شده است. لودسل خاص و یا اینگونه حسگرها برای به منظور سنسور دو محور ،سنسور گشتاور ،تخمین بار سیم ها و کابل ها و یا عملیات توزین در ارتفاع مورد نیاز بوده و استفاده از آن در این موارد انجام می گیرد.

لودسل s شکل

لودسل کششی یکی از انواع لودسل هایی است که در ترازو و باسکول و سایر دستگاه های توزیع از آن استفاده می شود.لودسل s شکل دارای دقت بسیار بالایی بوده و همچنین نصب آسانی دارند همچنین قیمت پایین لودسل s شکل موجب شده که این نوع لودسل در بسیاری از دستگاه های توزین مورد استفاده قرار گیرد.

کاربرد لودسل کششی در مکان های این لاین یا برخط مورد استفاده قرار می‌گیرد و در این مکان‌ها استفاده از لودسل کششی به منظور تبدیل نیروی فشاری به الکتریکی یا دیتا می باشد. لودسل s شکل نسبت به گشتاور ، اضافه بار و تکانه های غیر اصلی حساس بوده و به همین جهت از قرارگیری غیر متمرکز بار باید جلوگیری شود.

موارد استفاده از لودسل کششی

 • وزین سقفی
 • جرثقیل سقفی
 • تجهیزات پزشکی
 • توزین آویز
 • باسکول جرثقیل
 • ترازوی آویز
 • باسکول جرثقیل بدون سیم
 • باسکول جرثقیل در درجه حرارت بالا
 • توزین بچینگ و میکسچر
 • صنایع غذایی
 • کارخانه ی بتن
 • صنایع داروسازی
 • کارخانه آسفالت
 • اندازه گیری نیروی کشش یا فشار
 • رباتیک
 • دستگاه تست
 • تجهیزات پزشکی
 • صنایع هوایی
 • صنایع خودروسازی

کاربرد لودسل کششی

لودسل کششی برای کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که برخی از مهمترین انواع آن عبارتند از توزین میکسر، توزین آویز، توزین مخازن، توزین بچینگ ،کارخانه آسفالت و غیره.

لودسل کششی در مواردی آن را z شکل نیز می شناسند که دارای دقت بالایی در میان لودسل ها بوده همچنین نصب آسانی دارد. لودسل s شکل برای موارد مختلف دیگر از قبیل توزین آویز، ترازوی آویز، باسکول جرثقیل، صنایع غذایی، کارخانه بتن، کارخانه آسفالت ،رباتیک، صنایع هوایی، صنایع خودروسازی و... نیز استفاده می‌ شود.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()